ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-18

ΔΩΔΕΚΑΘΕΣΙΟ

ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
2 ΘΕΟΔΟΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
3 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΠΑΓΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
9 ΖΑΧΑΡΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
10 ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
11 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΑΒΡΙΗΛ
12 ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ
13 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΘΗΣΕΑΣ
14 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΣΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16 ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
17 ΚΑΣΚΑΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
18 ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19 ΤΟΛΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
20 ΑΚΡΙΒΟΣ ΗΛΙΑΣ
21 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
22 ΚΟΛΙΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
23 ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ
3 ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΖΩΗ
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5 ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΛΑΪΑ
6 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΗΛΙΑΝΑ
7 ΣΦΗΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
8 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
9 ΑΓΓΕΛΗ ΚλΕΙΩ
10 ΗΜΕΛΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
11 ΠΑΤΑΚΑΚΗ ΡΩΤΑ ΣΟΦΙΑ
12 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
13 ΔΡΑΚΟΥΤΟΥ ΜΥΡΤΩ
14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
15 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
17 ΚΑΝΙΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ
18 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
19 ΓΙΑΓΚΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
20 ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
21 ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
22 ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΘΑΛΕΙΑ
23 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

ΤΡΙΘΕΣΙΟ

ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ
3 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Οι υπόλοιπες δύο θέσεις θα πληρωθούν τον Σεπτέμβριο.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2 ΔΑΒΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
3 ΚΙΚΗΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΙΝΟ
4 ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑ
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΟΝΟΘΕΣΙΟ

ΑΓΟΡΙΑ

Οι θέσεις θα πληρωθούν τον Σεπτέμβριο.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ- ΘΕΟΔΩΡΑ
2 ΚΑΡΑΛΙΜΑΝΗ ΦΑΝΗ ΚΕΡΑΣΙΑ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

ΔΩΔΕΚΑΘΕΣΙΟ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2 ΝΗΦΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΤΖΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
8 ΣΚΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δίδυμο υπεράριθμο)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΣΚΥΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ (Δίδυμο)
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
4 ΑΣΜΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5 ΚΑΡΒΕΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ
6 ΚΑΤΑΛΕΙΦΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΖΩΗ

ΤΡΙΘΕΣΙΟ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

ΑΓΟΡΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΝΤΕΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
2 ΒΑΡΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΜΥΡΣΙΝΗ
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
4 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΘΗΝΑ

ΜΟΝΟΘΕΣΙΟ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

ΑΓΟΡΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
2 ΧΡΟΝΗ ΛΥΔΙΑ