You are currently viewing Δεύτερη ημερίδα για γονείς, για τη χρήση του ασφαλούς διαδικτύου από τα παιδιά της πρώτης σχολικής ηλικίας.

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε, στις 13 Ιανουαρίου 2021, η δεύτερη ημερίδα για γονείς, για τη χρήση του ασφαλούς διαδικτύου από τα παιδιά της πρώτης σχολικής ηλικίας.

Η εκδήλωση αποτέλεσε συνδιοργάνωση των Ραλλείων Πειραματικών Δημοτικών Σχολείων Πειραιά, του Δημοτικού Σχολείου Άνω Σύρου και του 4ου Δημοτικού Σχολείου Ναυπλίου, σε συνεργασία με το Europe Direct Ναυπλίου, το SaferInternet4Kids και το 3ο ΠΕΚΕΣ Αττικής μέσω της ΣΕΕ ΠΕ60 κ. Φώτη Παρασκευής και των Νηπιαγωγείων της περιοχής ευθύνης της.

Ευχαριστούμε το Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου και την κυρία Ψαρουδάκη για την πολύ χρήσιμη και κατατοπιστική παρουσίαση της.

Ευχαριστούμε επίσης και τον Σύλλογο Γονέων των Ραλλείων για τη συμβολή του στη σημερινή μας ημερίδα.

#europedirectnafplio

#saferinternet4kids