ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (WEBEX)

Αγαπητοί γονείς,
Λόγω της αναστολής της δια ζώσης λειτουργίας του σχολείου, θα πραγματοποιηθεί αύριο Τρίτη 25/1, εξ αποστάσεως εκπαίδευση (WebEx).
Σύμφωνα με την ανακοίνωση του Υπουργείου Παιδείας, η τηλεκπαίδευση θα πραγματοποιηθεί το πρωί, ξεκινώντας στις 08.30. Θα γίνουν οι πρώτες πέντε ώρες του ωρολογίου προγράμματος σε κάθε τάξη, με δεκάλεπτα διαλείμματα μεταξύ των ωρών για να μπορούν μαθητές και εκπαιδευτικοί να συνδέονται στην επόμενη ψηφιακή τάξη.
Στο σύνδεσμο που έχει ήδη σταλεί στο email σας θα βρείτε τις διευθύνσεις των ψηφιακών τάξεων του κάθε εκπαιδευτικού και τις ώρες της τηλεκπαίδευσης. Εσείς σύμφωνα με τις ώρες του αυριανού προγράμματος του παιδιού σας, θα χρειαστεί να επιλέγετε κάθε φορά την αντίστοιχη ψηφιακή τάξη.