ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ: 2022-2023)

Για το 1ο Δωδεκαθέσιο Ραλλείων, μπορείτε να δείτε τους κωδικούς των μαθητών/μαθητριών εδώ.

Για το Τριθέσιο Ραλλείων, μπορείτε να δείτε τους κωδικούς των μαθητών/μαθητριών εδώ.

Για το Μονοθέσιο Ραλλείων, μπορείτε να δείτε τους κωδικούς των μαθητών/μαθητριών εδώ.

Οι παραπάνω πίνακες με τη σειρά κατάταξης των επιλαχόντων/ουσών μαθητών/τριών κατά απόλυτη σειρά κλήρωσης για το κάθε φύλο με αναφορά στον εξαψήφιο κωδικό του μαθητή έχουν ισχύ μέχρι την 20η Ιανουαρίου 2023.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην περίπτωση που ο γονέας/κηδεμόνας δεν επιθυμεί το παιδί του να φοιτήσει στο Πειραματικό, ενώ βρίσκεται στον πίνακα των επιτυχόντων, παρακαλείται να επικοινωνήσει άμεσα με τη Διεύθυνση του σχολείου μας.