ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α ΤΡΙΜΗΝΟΥ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου, 12.15-14.00, θα δοθούν οι βαθμοί των μαθητών/μαθητριών, με παράλληλη ενημέρωση από τις εκπαιδευτικούς των τάξεων Α και Β Δωδεκαθεσίου, Τριθεσίου και Μονοθεσίου.

Κάθε δάσκαλος τμήματος θα βρίσκεται στην τάξη του ενώ για τις ειδικότητες ισχύουν τα εξής:

1. Οι εκπαιδευτικοί Μουσικής, Εικαστικών και Πληροφορικής θα βρίσκονται στα αντίστοιχα εργαστήρια

2. Οι εκπαιδευτικοί Αγγλικής Γλώσσας στο Γραφείο Διδασκόντων

3. Οι εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής και η Θεατρολόγος στην αίθουσα εκδηλώσεων

4. Οι γονείς των τμημάτων Ε1 και Στ3θ θα μπορούν να ενημερωθούν για το μάθημα της Αγγλικής Γλώσσας στο Γραφείο της Διευθύντριας.

Οι μαθητές/μαθήτριες θα σχολάσουν στις 12.15, ενώ το Ολοήμερο πρόγραμμα θα λειτουργήσει κανονικά για τους μαθητές που είναι εγγεγραμμένοι σε αυτό. Οι Όμιλοι Δημιουργικότητας δεν θα λειτουργήσουν την Τρίτη.

Από τον γραμματέα του σχολείου κ. Γκόδια θα μπορείτε να παραλαμβάνετε βεβαίωση γονικής άδειας.

Παρακαλούμε σεβαστείτε τις ώρες ενημέρωσης και φροντίστε για την έγκαιρη προσέλευση και αποχώρησή σας.