ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024
ΡΑΛΛΕΙΑ ΠΕΙ.Σ. – ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
1ο ΔΩΔΕΚΑΘΕΣΙΟ
ΔΙΕΥΘYΝΤΡΙΑ: ΡΕΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Α’: ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΥΠΟΔΙΕΘΥΝΤΡΙΑ Β’ : ΔΟΥΛΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠ/ΚΟΥ
Α1: ΝΤΟΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ
Α2: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Β1: ΠΑΠΑΣΙΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Β2: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
Γ1: ΜΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Γ2: ΣΟΥΠΙΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Δ1: ΒΡΑΪΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Δ2: ΖΗΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ε1: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Ε2: ΔΟΥΛΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΤ1: ΓΚΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΤ2: ΤΣΕΡΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΠΙΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ ΑΝΝΑ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΒΑΛΑΖΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΜΠΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΝΑΖΙΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΡΙΘΕΣΙΟ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ: ΔΕΒΕΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠ/ΚΟΥ
Α-Β: ΚΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ-Δ: ΔΕΒΕΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ
Ε-ΣΤ: ΤΖΑΚΩΣΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΚΑΨΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΤΖΙΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΝΟΘΕΣΙΟ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ: ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠ/ΚΟΥ
Α-Β-Γ-Δ: ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΓΕΜΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ
ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠ/ΚΟΥ
ΜΟΥΣΙΚΗ: ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΜΑΡΑΘΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΜΙΚΕΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ: ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΓΓΛΙΚΑ: ΛΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΡΕΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ, ΣΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΛΛΙΚΑ: ΚΟΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ: ΓΚΟΥΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΕΑΤΡ.ΑΓΩΓΗ: ΤΣΟΥΜΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ: ΓΚΟΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΤΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ: ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ | ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ |
Λαδά Αγγελική (Αγγλικά) | Τετάρτη, 2η ώρα (09.00-09.40) |
Ρέλλια Μαρία (Αγγλικά) | Τρίτη, 4η ώρα (10.45-11.30) |
Σπανού Στέλλα (Αγγλικά) | Πέμπτη, 2η ώρα (09.00-09.40) |
Χαριτοπούλου Mαρία (Αγγλικά) | Πέμπτη, 3η ώρα (10.00-10.45) |
Γκουβά Παρασκευή (Γερμανικά) | Πέμπτη, 4η ώρα (10.45-11.30) |
Κοράκη Νατάσα (Γαλλικά) | Πέμπτη, 2η ώρα (09.00-09.40) |
Μαράθου Σταματία (Φυσική Αγωγή) | Τετάρτη, 4η ώρα (10.45-11.30) |
Μικέλη Πηνελόπη (Φυσική Αγωγή) | Τρίτη, 2η ώρα (09.00-09.40) |
Μπακάλη Αλεξάνδρα (Φυσική Αγωγή) | Πέμπτη, 2η ώρα (09.00-09.40) |
Βασιλείου Βασιλική (Εικαστικά) | Τρίτη, 3η ώρα (10.00-10.45) |
Γκουτζαμάνη Βασιλική (Πληροφορική) | Τετάρτη, 4η ώρα (10.45-11.30) |
Κλαυδιανός Δημήτρης (Μουσική) | Πέμπτη, 5η ώρα (11.45-12.25) |
Τσούμας Μάρκος (Θεατρική Αγωγή) | Παρασκευή, 3η ώρα (10.00-10.45) |
Γεωργιάδου Σταυρούλα (Ολοήμερο) | Τρίτη, 5η ώρα (12:25-13:15) |
Πιπικάκης Μιχάλης (Ολοήμερο) | Πέμπτη, 5η ώρα (11.45-12.25) |
Προβατάρη Άννα (Ολοήμερο) | Τετάρτη, 6η ώρα (12.35-13.15) |
Βαλαζιώτη Αντιγόνη (Παράλληλη Στήριξη, Δωδεκαθέσιο) | Πέμπτη, 3η ώρα (10.00-10.45) |
Καψάλη Γεωργία (Παράλληλη Στήριξη, Τριθέσιο) | Πέμπτη, 4η ώρα (10.45 – 11.30) |
Μητσοπούλου Ευαγγελία (Παράλληλη Στήριξη, Δωδεκαθέσιο) | Τρίτη, 3η ώρα (10.00-10.45) |
Ναζίρη Ελένη (Παράλληλη Στήριξη, Δωδεκαθέσιο) | Δευτέρα, 5η ώρα (12:25-13:15) |
Τζιέρα Βασιλική (Παράλληλη Στήριξη, Τριθέσιο) | Τετάρτη, 4η ώρα (10:45-11:30) |
Τσελέντη Κατερίνα (Παράλληλη Στήριξη, Μονοθέσιο) | Τετάρτη, 3η ώρα (10.00-10.45) |
Τσολάκη Ιωάννα (Παράλληλη Στήριξη, Δωδεκαθέσιο) | Παρασκευή, 4η ώρα (10.45-11.30) |