You are currently viewing Διαγωνισμός European School Radio “Κάν’ το ν’ ακουστεί 2021”- 1ο Βραβείο για τα Ράλλεια Πειραματικά Δημοτικά Σχολεία

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η Ψηφοφορία των Ακροατών του Μαθητικού Διαγωνισμού Ραδιοφωνικού Μηνύματος & Τραγουδιού “Κάν’ το ν’ ακουστεί 2021” ολοκληρώθηκε την Τρίτη 25 Μαΐου 2021 με μεγάλη επιτυχία και οι νικητές αυτής της διαδικασίας αναδείχθηκαν. Για την κατηγορία των τραγουδιού πρώτα τερμάτισαν τα Ράλλεια Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία  (Τμήμα: Γ1) με τη συμμετοχή “200 Χρόνια Ελευθερίας – Η Ελληνική Επανάσταση”, έχοντας λάβει 3.817 καρδιές!

Συγχαρητήρια στους πρώτους και σε όλους και όλες, που έκαναν τη φωνή των παιδιών να ακουστεί μακριά! Συγχαρητήρια στον Μουσικό του σχολείου μας κ. Παπά Νείλο, στη Δασκάλα http://getzonedup.com/ του τμήματος κ. Καρανταΐρη Ξανθή και στους μαθητές και τις μαθήτριες του Γ1!

Σύντομα, η Οργανωτική Επιτροπή θα ανακοινώσει την ημερομηνία προβολής της τηλεοπτικής Τελετής Βράβευσης στην ΕΡΤ3.